Kolor, design i niepowtarzalność – kolekcja mebli 5mm.

5 mm stoły kolorowe

Kolor, design i niepowtarzalność – kolekcja mebli 5mm.

Jak obiecałyśmy we wcześniejszych wpisach celem naszych lutowych postów będzie rozjaśnienie szarzyzny zimowych dni. Dlatego też pragniemy zaprezentować Wam kolejne z naszych wielkich inspiracji, a mianowicie projekty studia 5mm. Okazuje się bowiem, iż kolorowy dodatek to nie tylko trafne rozwiązanie w przypadku urozmaicenia każdej stylizacji, ale również dekorowania wnętrz i tworzenia nowoczesnych mebli z duszą…

5 z betonem

http://www.5mm.pl/

5mm. to pracownia, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją mebli i różnych elementów wyposażenia wnętrz. Jak zauważycie na załączonych zdjęciach, produkty z logo 5mm. cechują się prostotą formy,  nowoczesnością oraz industrialnością. Można odnaleźć tu zarówno wpływy modernistycznego prądu współczesnej architektury oraz designu, jak również popularnego stylu skandynawskiego. Wszystkie projekty wykonywane są głównie z trzech materiałów – drewna, stali oraz betonu.

5 z drewnem

http://www.5mm.pl/

Co nas najbardziej urzekło w meblach 5mm.? Przede wszystkim ich niepowtarzalność! Zwróciłyśmy uwagę, że projektanci 5 mm. nie ukrywają naturalnych niedoskonałości używanych materiałów – wszelkich sęków, pęknięć czy  raków. Dzięki temu, każdy wybrany przez nas mebel lub inny element wystroju jest absolutnie wyjątkowy! Co więcej,  wszystkie produkty wykonywane są ręcznie i posiadają własny numer seryjny. Mało? No to wyobraźcie sobie, że to nie koniec. Każdy z projektów 5mm. może zostać dostosowany do Waszych indywidualnych wymagań, nawet jeżeli będzie chodziło o niestandardowy wymiar, grawer lub kolor danego elementu.

5mm

http://www.5mm.pl/

Meble i dodatki 5mm. to nowoczesna forma połączona z tradycyjnym rzemiosłem i niepowtarzalnymi materiałami. Niech was nie zwiedzie ich prosty design. Naszym zdaniem jest to styl, który pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych jak i bardziej eklektycznych wnętrz.  Podsumowując, jesteśmy absolutnie zachwycone. A Wam jak się podoba wizja posiadania autorskiego i niepowtarzalnego mebla?

5 mm

http://www.5mm.pl/

Aleksandra Ciejka